بیعت با شیطان

بیعت با شیطان

جناب آقای خاتمی
با عرض سلام و احترام
حتما امروز خبر مرتبط با وضعیت سلامتی پدرم عیسی سحرخیز را شنیده اید. آنچه باعث شد که این سطور را برای تان به رشته نگارش درآورم، صحبت های چند روز پیش شما مبنی بر درخواست گذشت خامنه ای از ظلم ها مردم به نظام و رهبری بود و قولی  خودخواسته از  جانب مردم داده بودید که  ظلم و ستمی که بر آن ها رفته است، را خواهند بخشید.
جناب آقای خاتمی ، خودتان از میزان احترام قلبی که برای تان قایل هستم، خبر داریدهمین حس احترام بود که من و همسرم خواسته بودیم که زندگی مشترک مان را با خطبه عقدی که  شما جاری می سازید، شروع شود. امیدوارم خواندن این سطور تلخ، را حمل بر گستاخی بنده ننمایید . من فزند همان پدری هستم که آسایش خود و خانواده اش را برای گفتن کلمه حق به خطر انداخت. و من هم از عیسی یاد گرفته ام که برای گفتن کلمه حق، ملاحظه هیچ کس را نکنم.
آقای خاتمی نمی دانم  زجه های مادر سهراب ها و نداها یادتان هست. آقای خاتمی، می دانید وقتی به کسی تجاوز شود، اثار روحی و روانیش تا اخر عمر یادگار خواهد ماند. جناب خاتمی،  نمیدانم می توانید تصور کنید وقتی بچه هفت ساله مادرش  را، عزیزترین کسش را  زیرچرخ های ماشینی  پخش شده به سنگفرش خیابان ببیند، چه حالی خواهد داشت؟ بیشتر نمی پرسم که توان تحمل فشار روحی و عصبی ناشی از یاداوری ان صحنه ها را ندارم.
با ان که خود را محق می دانم ، اما از شما نمی پرسم که با دیدن این همه جنایت، لحظه به این فکر کرده اید که ان روزی که زمام برخی امور به دستان شما بود، به جای کرنش، اندکی بر کج روی ها ایستادگی کرده بودید، شاید دوره گردون، گردشی دیگر داشت و این همه درد و رنج سهم ما مردمان صلح جو نمی شد!! از شما نمی پرسم که چرا رهاورد دوران زعامت شما، نکبت و سیاهی احمدی نژاد برای ایران بود. از شما نمی پرسم که وقتی نمایندگان رشید مجلس ششم، جلوی یک صدا سازی مجلس و فرمان ملوکانه رستاخیز سازی مجلس پرداختند، شما چه کردید. حتی از شما نخواهم پرسید که ای مرد ناهوشیار، این همه تجربت، تو را بس نبود که به خود آیی؟  همه این ها را نخواهم پرسید چون که میدانم پاسخ معقولی برای آن ها ندارید
اما از شما خواهم پرسید که به چه مجوزی از جانب خود من، از جنایاتی که بر پدرم رفته، گذشت می نمایید. و از شما خواهم پرسید، که مگر شما شیعه حسین نیستید؟ پس چگونه با یزید زمان، بیعت می کنید؟ چه آنکه آقای خامنه ای روی یزید را سپید کرده است. یزید به حضرت زینب و اسرا اسیبی نرساند، اما در زندان های جناب آقای خامنه ای اسرا تکه تکه شدند، به شرافت و انسانیت شان تجاوز شد. ایا خامنه ای کم از یزید دارد؟ 
از شما خواهم پرسید، مگر خود را پیرو علی نمی دانید. مگر علی آن نبود که از زمان شنیدن حکایت زن یهودی که خلخال از پایش ربوده بودند ، گفت که سزاوار است آرزوی مرگ کند
شما خود حق انتخاب دارید که از جانب خودتان با شیطان بیعت کنید، اما حق ندارید بیعت تان را به نام مردم، مهر بزنید. شما حق ندارید از جانب عیسی سحرخیز، حرفی بزنید که او بارها خامنه ای را مسئول مصایب رفته بر مردم دانسته است و حال که دستش از دنیای آزاد کوتاه است، من طنین صدایش خواهم بود، و حرفایش را تکرار خواهم کرد. نه تنها حرف های او، بلکه حرف های ابوالفضل قدیانی را هم بلند بلند خواهم گفت. خواهم گفت که مسئول تمام این اتفاقات، شخص اقای خامنه ای است، هم او که دستور کشتار را در جلوی چشمان حیرت زده میلیون ها نفر در خطبه خون داد
تاریخ شاهد است که ما تا گام آخر، جز مسالمت جویی، گامی برنداشتیم. اما طبق همان قرانی که شما به تعد آن لباس تان، باید مروجش باشید، جلوی ظلم خون ریز کوتاه نخواهیم آمد.
توصیه من هم به شما ان است که اگر توان ان را ندارید که همراه شوید، دستان خون الود خامنه ای را نشویید. ان که خود را برابر با خدا داند، فرعون استفرعون ها اگر گوش شنوایی داشتند، حداقل پس از گفته های شما، تغییری در رویه می دادند. حال آن که جواب تفرعنانه اش از زبان قصابش در کیهان، خاین خطاب کردن شما باشد.

Advertisements

13 responses to this post.

 1. Posted by امین on May 21, 2011 at 12:23 am

  دمت گرم. خدا ما را از دست یزید زمان نجات دهد

  Reply

 2. Posted by Reza on May 21, 2011 at 2:45 am

  This guy Khatami seems to be living on another planet. He needs to hear back from folks like yourself who know what this regime is all about. You have answered him well. Keep it up!

  Reply

 3. Posted by رضا on May 21, 2011 at 2:45 am

  دستت درد نکنه
  جواب این ترسوی خائن همین هست
  این مرد از جمله کثیفترین شخصیتهای تاریخ ایران هست

  Reply

 4. Posted by سروش on May 21, 2011 at 2:50 am

  جانا سخن از زبان ما میگویی

  Reply

 5. Posted by mansur on May 21, 2011 at 2:56 am

  جدا توی این مدت بعد از انتخابات و حتی سالها قبل از اون ، متنی که انقدر به دلم بشیند توی ذهنم نیست ، آفرین بر فکرت ، استدلالت و قلم زیبا و پر شور تو پسر !!

  Reply

 6. Posted by mehrshad on May 21, 2011 at 2:58 am

  Sepasgozar va ghadr dan in hame shojaat va eshgh be vatan.
  motoshakarem

  Reply

 7. Posted by Sheikh on May 21, 2011 at 3:33 am

  به قول زنده یاد سیاوش کسرایی: …..روزگاري بود…..روزگار تلخ و تاري بود…..سنگر آزادگان خاموش…..خيمه گاه دشمنان پرجوش…..هيچ كس دستي به سوي كس نمي آورد…..هيچ كس در روي ديگر كس نمي خنديد …. باغهاي آرزو بي برگ…. آسمان اشك ها پر بار ….. گرم رو آزادگان در بند…. روسپی نامردان در کار …..(بر گرفته از منظومهٔ آرش کمانگیر)

  Reply

 8. Posted by احمد on May 21, 2011 at 3:36 am

  سلام
  مهدي آقا ،آفرين بر شما
  كه خون عيسي سحر خيز را در رگ داريد.

  Reply

 9. Posted by gomnam on May 21, 2011 at 3:44 am

  ثابت کردی فرزند خلف پدرت هستی و لیاقت فرزند عیسی سحرخیز بودن را داری .شاید خیلی افراد باشند که شجاعت و رادمردی پدرت را آنطور که هست نمیدانند امثال پدرت” تاجزاده” مومنی ” نبوی و بسیار افراد دیگر انسانهای بزرگی هستند که حقیقت را فدای مصلحت و عافیت طلبی نکردند خدا یاورشان باد

  Reply

 10. Posted by مسعود on May 21, 2011 at 3:57 am

  فقط اگر هم ابرویی براش مونده بود به باد فنا داد من مکاتبه شخصی از سراحترام با خاتمی زیاد داشتم اما الان دیگه باید به حرف های من 38 ساله رسیده باشه حقشه خیلی بهش گفتم

  Reply

 11. Posted by azadiiiiiiiiiiii on May 21, 2011 at 4:35 am

  دمت گرم…از دوروهاییی مثل خاتمی و رفسنجانی متنفرم

  Reply

 12. Posted by azadiiiiiiiiiiii on May 21, 2011 at 4:37 am

  من فریب ظاهرسازی های این روحانبون رو خوردم…اما از 88 به بعد وقتی دیدم چطور ملتو میزنند…تازه هدایت شدم…..موفق باشی

  Reply

 13. Posted by neda635 on May 21, 2011 at 8:33 am

  Drood

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: